BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 15339366
nr 1533 9366
Takarmatur
med prismor. Höjd: 60 ca
Kondition: slitage, skador, prismor saknas
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:41:28
100 kr
150 kr